Arfbot size kaliteli arama deneyimi sunarken gizliliğinizi korumayı taahhüt eder. Kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi toplamıyoruz ve arama hizmetimizi kullanmak için herhangi bir kayıt gerektirmiyoruz. Toplu site istatistiklerini ve performansını değerlendirmek için sunucu günlüklerinden bazı toplu veriler (ziyaret sayısı ve sayfa görüntüleme sayısı) kullanılabilir. Sunucu günlüklerimiz 24 saatte bir silinir.

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek ve trafiğimizi analiz etmek için çerezleri kullanıyoruz . Sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri, siteyi kendilerine verdiğiniz veya hizmetlerini kullanımınızdan topladıkları diğer bilgilerle birleştirebilecek reklam ve analiz ortaklarımızla da paylaşıyoruz. Google çerezlerini devre dışı bırakmak isterseniz, Google gizlilik politikası sayfasını ziyaret ederek bunu yapabilirsiniz .

Arama sonuçlarında görünen üçüncü taraf siteleri Arfbot tarafından işletilmez ve kendi gizlilik politikaları vardır. Arfbot’ta görünen tüm siteler, açık veya aldatıcı içeriğe sahip siteleri filtrelediğimiz için aile dostu gereksinimleri karşılar.

Bu gizlilik politikasının gelecekte değişmesi durumunda, değişiklikler bu sayfada yayınlanacaktır.

arfbotGizlilik Politikası